25 juni 2009 op Twitter:
@Brouwertje: Wat lees ik? Moet je Jim interviewen?
@xd44ntjuh: haha ja
@Brouwertje: arm kind. ik kan hem niet uitstaan, wil je hem voor mij slaan?
@xd44ntjuh: seriously?! ik vind hem heel leuk dus dat ga ik niet doen voor je
@brouwertje: IK WIST HET dat jij hem wel leuk vind haha nou mijn tijd komt nog wel (om hem te slaan)
26 juni 2009 bij Club Panama:
En toen stond meneer Bakkum gisteren voor mijn neus. Wat zeg ik? Hij stond in de weg bij de ‘incheckbale’ voor de pers. What you say, is what you get. En zo geschiedde. Ik smeet hem op de grond, gaf hem een flinke klap op zijn neus. In mijn gedachten dan. Ik was tΓ© verbaasd dat hij daar stond, dat ik zo snel mijn kans kreeg om hem een flinke rechtse te verkopen. Maar Marieke en mijn nichtje vonden dat ik niets mocht doen: “Hij is lief, echt!” Zijn vriendin stond als een bodyguard om hem heen en zijn vriend zag er errug goed uit. Ik heb dus geen vinger uitgestoken. Ik ben laf. Ik weet het. Nu ben ik erg nieuwsgierig: Wat vind jij van deze jongeman?
Ik heb trouwens wΓ©l ontzettend genoten van EliZe, want daar kwamen we tenslotte voor naar club Panama. De release-party van haar nieuwe cd: More Than Meets The Eye. Ze is een ongelofelijk lief, spontaan en mooi meisje. Ze zong een mooie akoestische versie van Automatic en samen met vriendinnetje Liza een nummer van haar nieuwe cd: Mr. Know It Right. Daarna ging in enkele seconden haar jurk uit, kwamen de danseressen het podium op en ging het optreden verder – op de typische EliZe manier – met een aantal zeer swingbare nummers. En zoals ze zelf zegt: Shine like a superstar.

28 Comments
Saar
27 juni 2009 15:45Hoe grappig dat hij dan ineens voor je staat haha! Wel laf dat je niks gedaan hebt maar ik had niet blij geweest als je het wel had gedaan π
Marloes
27 juni 2009 17:58O, Jim is echt een lieverd inderdaad! Heb hem de afgelopen jaren redelijk vaak gesproken vanwege vriendinnetjes die hem wat beter kennen, en heb erg veel respect voor hem gekregen. π
Shazz
27 juni 2009 20:36Hums… Jim… ik helemaal niets met die jongen. Zelfs in de musicals vond ik hem niet bijster goed… Denk dat ik eerder brouwertje (marieke) zou helpen met slaan π
Renee
28 juni 2009 09:27Oh, wat klinkt jouw werk toch heerlijk!
T
28 juni 2009 17:13geen fan van haar muziek maar haar column is eigenlijk best wel leuk.
Annika
28 juni 2009 17:39Jim is inderdaad leuk; goed dat je hem niet geslagen hebt haha. En Elize vind ik helemaal niks. Haar muziek is niet echt mijn ding.
Elma
28 juni 2009 20:27“Ze is een ongelofelijk lief, spontaan en mooi meisje”? Sinds wanneer is dit? En Jim.. tja heb er ook niks mee.
Marieke
29 juni 2009 00:24Hahaha, geweldig was die Twitter- en sms-sessie inderdaad! π Maar echt, hij is leuk! Ben jaloers dat jij hem tegenkwam daar. Ik kon er ook heen, maar zat dus op C.A.S! Ook niet verkeerd…
Annemijn
29 juni 2009 13:16Oh ik ben jaloers op jou!
Eline
29 juni 2009 16:00Jim blijft een leuke jongen. Maar zijn muziek kan ik niet uitstaan π
Dagmar
29 juni 2009 17:59Vroeger was ik helemaal weg van Jim, maar tegenwoordig weet ik niet zo goed wat ik van hem moet vinden. Ach, hij is tenminste nuchter – dat kan je van veel BN’ers nou niet bepaald zeggen!
Danique
29 juni 2009 20:41Ik heb Jim eigenlijk nooit echt leuk gevonden. Ik heb ook nooit gesnapt wat mensen in hem zagen om heel eerlijk te zijn :P.
Miekoe
3 juli 2009 20:45Oh geweldig dat je hem vervolgens ook echt tegenkwam! π
Ik ben ook geen fan eerlijk gezegd. π
Laura
4 juli 2009 01:45Hou op hou op!!
Wat ben ik toch vreselijk jaloers op jou..
Eva
5 juli 2009 10:08Heb je genoten van Elize!? Wat? :p
Saskia
5 juli 2009 21:03Ik vind hem cute π geen fan maar gewoon leuk-leuk. haha
Everytime
6 juli 2009 13:19Ah bah, heeft Jim nog steeds met dat oudere meisje? Wat jammer, hij kan wel beter krijgen. En nu ben ik wel benieuwd naar die vriend natuurlijk hè. Haha.
Louise
8 juli 2009 15:44Haha lol, wat heb jij tegen Jim? :P. Hij is niet mijn idool, maar heb ook niks tegen hem. Ik vind Elize ook leuk, ze heeft van die lekkere meeblèr nummers.
Ilja
9 juli 2009 11:59Ben van beide niet echt fan, maar kan idd een mooi concert zijn geweest. Ik hoef geen fan te zijn, om iets mooi te vinden π
pruh
9 juli 2009 20:13Ik vind jim wel ok. Die elize vind ik niet onaardig en niet onaantrekkelijk, maar een beetje braaf. Het enige waar ik echt niet tegn kan ik haar spraakgebrek. Om die reden kan ik een programma met haar erin bijna niet afkijken.
Daisy
9 juli 2009 22:01Mja ik heb geen ontzettende hekel aan hem, maar ik vind hem ook niet superleuk… Jim is gewoon Jim ik heb er niet echt iets mee.
Anne
10 juli 2009 11:14haha! ik heb niet echt iets met jim eigenlijk.
LekkereWortel
10 juli 2009 23:09Coole foto’s, alleen ben ik Γ©cht niet weg van EliZe en Jim. Nee.
roos
11 juli 2009 12:05Ik heb niks met hem, maar ik heb ook niks tegen hem. Alleen Elize vind ik zo nep. Maar die foto’s zijn wel weer mooi π !
Rupashree
11 juli 2009 16:01Ik ga geen mening geven over wat ik van ze vind π Als jij er maar van genoten hebt toch ?!
Lnnkz
12 juli 2009 09:45Ik vind Jim helemaal niks haha
Just J.
13 juli 2009 12:59Met Jim heb ik nu helemaal niets! Dus van mij had je em best een klap mogen verkopen :p.
Lfs!
Olga
13 juli 2009 15:13Hellllp! Ik kan niet posten bij je RW-blog, want dan krijg ik het hele sidebar menu in de commentbox? GA JIJ DAT EENS FIXEN! :p xxxx.
Leave a Reply